cena    / Preis / price


Stanovení ceny / Price setting

Cena odpovídá vyjímečnosti tohoto místa a hlavně skutečnosti, že:

- v této lokalitě ani jiném dalším místě v KRNAP již nikdy nebude možno postavit žádnou další novou chalupu

- i když se jedná o spáleniště, je objekt zapsán jako rodinný dům s číslem popisným
což je velice výhodné u případného financování úvěrem. Banky totiž neposkytují hypoteční úvěry na rekreační objekty, ale na rodinné domy ano.

- pro stavební povolení stačí požádat o rekonstrukci, nepotřebujete územní rozhodnutí

- stavba je v souladu s územním plánem

Aktuální cena je 1.350.000,- Kč

Změna ceny je po dohodě možná. V případě, že letos nedojde k prodeji pozemku s ruinou, budeme příští rok realizovat nadstandartní novostavbu na tomto místě sami a následně bude objekt opět nabídnut k prodeji. Předpokládaná prodejní cena bude kolem 6-7 mil. Kč.

The price corresponds to the unique position of the property and the following facts:

- In the Krkonoše National Mountains Park (KRNAP) there is not allowed to build any new buildings on green area at all. The only possibility is to build on the plot, where buildings have already existed.
- Even though it is a burned building, the property is still registred as a family house with its own valid house/street number.
- It is a very advantageous in the case of financing through a bank credit loan, as banks usually do not provide mortgages to recreational houses.
If you want to build a new building on this site, you do not need a full building permit, but you can just apply for a reconstruction of existing building.
- The building corresponds with the land-use plan of KRNAP.

The actual price is
1.350.000,- CZK / (50.000 EUR)

In case that this property will not be sold this year, we will build here an high-standard chalet next year ourselves and it will be offered for sale as well.
But the estimated price rises than at 6-7 mil. CZK (220.000 - 260.000 EUR).


Způsob prodeje / The way of sale

Nabídky zasílejte na naši adresu zde.
Termín pro podání nabídek není stanoven.

Tuto nemovitost nabízí a tento inzertní web provozuje majitel nemovitosti. Smlouva bude tedy přímo s prodávajícím, bez jakéhokoliv prostředníka a provizních poplatků. Bude-li Vám kdokoliv tvrdit něco jiného, nahlaste nám ho prosím, jedná se evidentně o nelegální praktiku některých realitních kanceláří.

You can send your offer to the address here.
The deadline to administer the offers is not limited.

This property is offered directly by its owner. The contract will be closed directly with the owner, e.g. without any broker and operational fees.